Jak szybko, podczas wysiłku fizycznego, dochodzisz do momentu, w którym już nie dajesz rady, mięśnie odmawiają posłuszeństwa i poddajesz się, twierdząc, że na więcej Cię nie stać? Wystarczy kilkanaście minut intensywnych ćwiczeń? Pół godziny? Godzina? A gdyby tak wydłużyć ten czas przynajmniej dwukrotnie, zwiększając tym samym efektywność treningu? Myślisz, że to niemożliwe? A jednak!

Poznaj ALPHA HUMAN

Najmocniejsze substancje pochodzenia naturalnego.

Stario proponuje Ci coś o wiele lepszego, zdrowszego i równie efektywnego – Alpha Human, suplement opracowany z myślą o sportowcach i osobach wystawionych na zwiększony wysiłek fizyczny.

 • Ponadprzeciętna siła i kondycja fizyczna
 • Libido na maksymalnym poziomie
 • Naturalny booster testosteronu
 • Większa wydajność organizmu
 • Dobre samopoczucie
 • W pełni naturalny skład

Suplement diety oparty wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego, od tysięcy lat wykorzystywanych w medycynie alternatywnej. Ich skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami laboratoryjnymi i klinicznymi. Wiele nowoczesnych wspomagaczy powstaje na bazie chemicznych substancji, które wprawdzie działają, ale powodują bardzo przykre skutki uboczne – niewydolność wątroby, zmiany w układzie hormonalnym, choroby serca, a nawet niewydolność wielonarządową. Wszystkie powyższe schorzenia prowadzą do śmierci w dłuższym lub krótszym czasie. Zanim sięgniesz po nielegalne i sztuczne sterydy, zastanów się, czy warto?

O produkcie.

Alpha Human to rewolucja wśród suplementów przeznaczonych dla sportowców. Nie tylko poprawia kondycję fizyczną i naturalne zdolności organizmu do znoszenia większych obciążeń, ale też korzystnie wpływa na libido, poprawę humoru i samopoczucia. Nasz produkt wyzwala ukryte pokłady energii i jest doskonałym boosterem testosteronu, a zawarte w nim substancje oddziałują na ogólną poprawę kondycji i wydolności.

Dzięki Alpha human
 • Zwiększysz możliwości organizmu
 • Trening będzie dłuższy i wydajniejszy
 • W sposób naturalny podniesiesz poziom testosteronu
 • Oczyścisz krew z toksyn i metabolitów
 • Poprawisz synergizację testosteronu i hormonu wzrostu
 • Dostarczysz do organizmu więcej IGF-1
 • Zyskasz energię, siłę i moc!

Jak działa ALPHA HUMAN ?

Pomaga osiągnąć maksymalne możliwości organizmu.

Alpha Human to suplement diety o kompleksowym działaniu, przeznaczony dla sportowców. Wpływa korzystnie nie na konkretny układ, a na całość organizmu, poprawiając tym samym osiągi. Jest zalecany nie tylko kulturystom, ale także osobom trenującym inne dyscypliny – lekkoatletom, biegaczom, pływakom itp. Wykazuje doskonałą skuteczność zarówno wśród osób, które wykonują sport zawodowo, jak i tych, którzy amatorsko ćwiczą, pragnąc cieszyć się wysportowaną sylwetką i dobrym zdrowiem.

Każdy z 6 składników ma odmienną, wzajemnie uzupełniającą się rolę.

Alpha Human jest tak efektywny właśnie dlatego, że w swoim składzie posiada starannie wyselekcjonowane substancje pochodzenia naturalnego, które wspierają układ hormonalny, przemiany biochemiczne i ogólny stan zdrowia.

Zawarty IGF-1, strukturalnie jest prawie identyczny z ludzkim IGF-1.

Jest dobrze przyswajalny przez organizm. Chroni centralny i obwodowy układ nerwowy, działa synergicznie z hormonem wzrostu. Przyczynia się do wzrostu mocy, wytrzymałości oraz przyrostu tkanki mięśniowej. Większy poziom IGF-1 wpływa też na aktywne wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako źródła energii podczas treningu.

Alpha Human zwiększa siłę i wytrzymałość nawet o 40-50%.

Zapobiega atrofii mięśni, dzięki dużej zawartości pyłku i mleczka pszczelego oraz cytryńca. Ponadto dodatkową zaletą cytryńca jest zdolność do oczyszczania wątroby i krwi z toksyn. Pozytywnie oddziałuje na nerki, płuca, serce, mózg i stymuluje produkcję przeciwutleniaczy.

Substancje zawarte w suplemencie działają energetyzująco i anabolicznie.

Maksymalizują przyrost masy mięśniowej i siły. Dostarczają do organizmu składników, niezbędnych do poprawy osiągów w sporcie, regulują poziom testosteronu i hormonu wzrostu, a także zaopatrują układ hormonalny w dodatkową dawkę testosteronu oraz IGF-1.

Poprawia kondycję fizyczną i naturalne zdolności organizmu.

Korzystnie wpływa na libido, poprawę humoru i samopoczucia. Nasz produkt wyzwala ukryte pokłady energii i jest doskonałym boosterem męskich hormonów, a zawarte w nim substancje oddziałują na ogólną poprawę kondycji i wydolności.

Poznaj skład produktu ALPHA HUMAN

Unikatowa formuła oraz specjalnie wyselekcjonowane składniki pochodzenia naturalnego decydują o skuteczności ALPHA HUMAN !
Zastanawiasz się, dlaczego Alpha Human jest tak skuteczny? Decyduje o tym unikatowa formuła, specjalnie wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego. Wszystkie zostały poddane szczegółowym badaniom laboratoryjnym, potwierdzającym ich efektywność i brak efektów ubocznych.
Zawartość składników czynnych w 1 kapsułce w 2 kapsułkach w 3 kapsułkach
Mikronizowany pyłek pszczeli 160 mg 320 mg 480 mg
Liofilizowane Ultra Colostrum (Siara) 160 mg 320 mg 480 mg
Maca (Lepidium Meyenii) 160 mg 320 mg 480 mg
Standaryzowany ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra Chinensis)
zaw. 2% Schisadrins
100 mg
2 mg
200 mg
4 mg
300 mg
6 mg
Standaryzowany ekstrakt z łusek granatu (Punica granatum L.)
zaw. 40% kwas ellagowy
100 mg
40 mg
200 mg
80 mg
300 mg
120 mg
Liofilizowane mleczko pszczele 10 mg 20 mg 30 mg
Najmocniejszy naturalny środek IGF-1

jest wysoce skuteczną substancją, pomagającą sportowcom w osiąganiu zamierzonych rezultatów. Uważany za najmocniejszy z naturalnych suplementów środek, zwiększający efektywność budowy masy mięśniowej, bez konieczności stosowania sterydów. Colostrum dostarcza do organizmu czynnik IGF-1 (insuline-like groth factor I), który budową przypomina insulinę i jest prawie identyczny z ludzkim IGF-1 oraz działa synergicznie z hormonem wzrostu. Powoduje wzrost siły oraz wytrzymałości, przyrost mięśni i redukcję tkanki tłuszczowej. Doświadczenie na Uniwersytecie Delaware w USA potwierdziły, że w grupie uczestników i uczestniczek, która trenowała i zażywała colostrum, wzrost masy mięśniowej wyniósł 1,49 kg w ciągu 8 tygodni. Colostrum w Alpha Human zostało poddane liofilizacji, procesowi, który zmniejsza objętość i wagę substancji o 90%-94%, w stosunku do wagi początkowej, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich dobroczynnych właściwości i składników.

Wzrost siły nawet do 50%

Składnik pochodzenia naturalnego o niezwykłych właściwościach, wzmacniających wytrzymałość i wydolność. Stosuje go wielu kulturystów i sportowców, a według badań British Sports Council, osoby przyjmujące codziennie pyłek pszczeli mogą liczyć nawet na 50% przyrost siły. Pyłek dostarcza do organizmu czynnik IGF-1, a także zawiera testosteron oraz fitosterole i zoosterole. Dwa ostatnie to steroidy do niedawna uznawana za charakterystyczne dla świata roślin i zwierząt. Badania pokazały, że skutecznie wpływają również na ludzi, powodując wzrost poziomu najważniejszego hormonu odpowiedzialnego za męskość. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim beta sitosterol, aktywujący w komórkach mięśniowych anaboliczne szlaki sygnałowe, charakterystyczne dla androgenów, działających dobroczynnie na wzrost masy i siły. Co ważne pyłek jest poddawany mikronizacji (rozdrobnieniu 200mesh), a nie mieleniu, gdyż próby mielenia skutkują utratą witamin i białka. Pyłek w Alpha Human charakteryzuje się najwyższą klasą jakości.

Schisandra czyli Cytryniec Chinski poprawia kondycję, zdolności wysiłkowe i odporność na zmęczenie.

Badania dowodzą, że składniki aktywne działają anabolicznie na mięśnie niemal tak samo skutecznie, jak zakazane substancje, a przy tym są całkowicie bezpieczne i naturalne. Ponadto cytryniec chroni organizm przed toksynami, pomaga w oczyszczaniu wątroby i ma właściwości pobudzające ośrodkowy układ nerwowy (OUN). To nie jedyne zastosowanie cytryńca, który korzystnie wpływa na nerki, płuca, serce i mózg, a dodatkowo stymuluje produkcję przeciwutleniaczy.

Stosowana przez Indian jako środek na przedłużenie życia i zwiększenie energii.

Wykazuje działanie anaboliczne, stymuluje przyrost masy mięśniowej i polepsza adaptację do wysiłku. Pobocznymi skutkami przyjmowania macy jest poprawa nastroju i wspomaganie procesów pamięciowych. Składnik polecany jest też osobom borykającym się z problemami grzybiczymi, gdyż maca działa bakteriostatycznie i przeciwgrzybiczo.

Wyciąg z łusek granatu podnosi poziom testosteronu.

Badania pokazały, że w grupie mężczyzn, której podawano codziennie sok z granatu ilość testosteronu po 15 dniach wzrosła średnio o 16%-30%. W Alpha Human zadbaliśmy o to, by znalazł się najwyższej jakości standaryzowany wyciąg z łusek granatu, który idealnie uzupełni kompleksowe zastosowanie produktu.

Wpływa na procesy regeneracyjne organizmu, pomaga w budowie masy i siły mięśniowej, działa anaboliczne, poprawia adaptację do wysiłku, a także niweluje skutki uboczne, spowodowane przyjmowaniem sterydów.

Jest to jedna z najszlachetniejszych i najskuteczniejszych naturalnych substancji, przyśpieszających wzrost mięśni. Królowa pszczół charakteryzuje się największymi rozmiarami i długą żywotnością, właśnie z racji spożywania mleczka, zarezerwowanego wyłącznie dla niej. Podczas gdy trutnie i robotnice żyją maksymalnie 6 miesięcy, królowa dożywa nawet 5 lat. Nie ma wątpliwości, że substancja ta jest cudem natury. A dlaczego działa także ludzi? Ponieważ dostarcza do krwi IGF-1, będącego silnym anabolikiem. Mleczko pszczele nie tylko znacząco podnosi ilość testosteronu. W świeżym mleczku znajduje się trzykrotnie więcej testosteronu niż u młodego mężczyzny. Mleczko pszczele podnosi liczbę komórek satelitarnych, koncentrację białka receptora IGF-1 i zwiększa poziom IGF-1 nawet o 50%. Badania wykazały, że regularne stosowanie mleczka powoduje wzrost rozmiaru włókien mięśniowych i szkieletowych o 50% i zwiększa siłę mięśni nawet o 70%. Liofilizowane mleczko pszczele charakteryzuje się długim terminem przydatności i niską wagą ok. 6% – 10% wagi początkowej, przy zachowaniu wszystkich dobroczynnych właściwości.

Wypróbuj już teraz i zapomnij o szkodliwych i nielegalnych środkach dopingujących !

Wybierz najlepszy zestaw

Stosując Alpha Human codziennie, w połączeniu z intensywnym treningiem i odpowiednią dietą, możesz spodziewać się zaskakujących rezultatów!
• Przyrost masy mięśniowej • Zwiększenie siły i wydolności organizmu • Poprawa ogólnej kondycji fizycznej • Wzrost produkcji testosteronu
• Wyższy poziomu hormonu wzrostu • Zawiera czynnik IGF-1
90 kapsułek // 30 porcji
PLN199/opak.

KUP TERAZ
180 kapsułek // 60 porcji
PLN378/2 opak.

oszczędzasz 20 pln !

KUP TERAZ
270 kapsułek // 90 porcji
PLN537/3 opak.

oszczędzasz 60 pln !

KUP TERAZ