Zmęczenie fizyczne i psychiczne dopada Cię w najmniej odpowiednim momencie? Podczas treningu, w pracy lub przygotowywania się do ważnego egzaminu? Czas na maksymalne doładowanie wewnętrznych baterii. Suplement diety COCAO to staranie dobrana mieszkanka składników pochodzenia naturalnego, które zwiększają możliwości psychofizyczne organizmu.

COCAO

Naturalna moc w małej kapsułce.

Nowy suplement COCAO od Stario jest efektem wieloletniej pracy nad produktem, który połączy oczekiwania zarówno sportowców, jak i osób pracujących umysłowo.

  • Korzystnie wpływa na pracę mózgu
  • Podnosi nastrój i wpływa na dobre samopoczucie
  • Zwiększa intensywność fal alfa w mózgu
  • Poprawia wydajność i skuteczność nauki oraz pracy
  • Minimalizuje efekt rozdrażnienia i niepokoju
  • Podnosi możliwości fizyczne organizmu
  • Znosi uczucie zmęczenia i wyczerpania psychicznego i fizycznego.
Natura daje nam wszystko, czego potrzebujemy.

Wystarczy tylko po to sięgnąć, umiejętnie ze sobą zestawić i wyciągnąć esencję, którą następnie zamknie się w łatwych do połknięcia kapsułkach. Tak właśnie powstał nasz suplement COCAO – tabletki na pobudzenie i koncentrację. Produkt jest tak skuteczny i bezpieczny, gdyż wspomaga naturalne procesy zachodzące w mózgu i układnie nerwowym, a nie sztucznie je podkręca.

Wiele dostępnych na rynku suplementów wykorzystuje chemiczne substancje,

które są wprawdzie efektywne, ale sztucznie zawyżają możliwości organizmu, co w efekcie przekłada się w pierwszej chwili na wzmocnienie wydolności pracy mózgu, ale później następuje znaczne obniżenie możliwości ze względu na wyczerpanie rezerw energetycznych. COCAO stymuluje pracę organizmu, poprawia procesy myślowe, zwiększa koncentrację i stabilizuje nastrój, dzięki czemu zapewnia lepsze wyniki w nauce, pracy i podczas treningów sportowych, wymagających skupienia.

Dlaczego COCAO ?

100 % naturalny produkt.

Składniki zawarte w naszym suplemencie mają udowodnione działanie pobudzające, zwiększające możliwości mózgu, przyspieszające procesy myślowe i korzystnie wpływają na regenerację organizmu. NIE wykorzystują zgromadzonych zasobów energetycznych, dzięki czemu organizm po takim wysiłku umysłowym nie jest wycieńczony. Składniki zawarte w suplemencie poprawiają przepływ krwi w naczyniach tętniczych mózgu, znoszą uczucie zmęczenia i senności, poprawiają przemianę materii i dostarczają witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Wszystko to wyłącznie za sprawą naturalnych procesów.

Koncentracja.

Zawarty w produkcie ekstrakt z nasion Guarany, ekstrakt z Yerba Mate i liści zielonej herbaty podnosi koncentrację, usprawnia przepływ krwi w naczyniach mózgowych.

Brak zmęczenia.

Kofeina i teobromin mają właściwości pobudzające i energetyzujące. Przyspieszają pracę serca, podnoszą ciśnienie krwi i podnoszą efektywność pracy mózgu.

Zwiększona szybkość myślenia.

Dzięki lepszej pracy układu krwionośnego i usprawnionemu przepływowi krwi, mózg jest lepiej dotleniony, przez co procesy myślowe zachodzą szybciej.

Dobry nastrój.

Zawarte w składzie substancje regulują humor i poprawiają samopoczucie. Regularne przyjmowanie suplementu zapewni Ci dobry nastrój bez względu na sytuację.

Brak stresu.

Teanina zawarta w liściach zielonej herbaty ma właściwości uspokajające i jest naturalnym środkiem przeciwdepresyjnym. Zapomnij o stresujących sytuacjach.

COCAO to ożywcza siła natury

Poznaj skład produktu !
Nasz produkt jest tak wyjątkowy i skuteczny, ponieważ substancją aktywną nie jest jeden czynnik, a cały ich zestaw. Dzięki temu składniki te działają na siebie synergiczne, wzmacniając wzajemne właściwości. Jedna substancja nigdy nie da Ci takiego efektu, jak kilka o podobnym lub uzupełniającym się działaniu, które zostały połączone w idealnych proporcjach w łatwej do połknięcia tabletce.

Każdy z poniższych składników działa pobudzająco lub uspokajająco, wspiera procesy myślowe i wydajność organizmu. W COCAO połączyliśmy je tak, aby się wzajemnie uzupełniały i dawały jeszcze lepsze efekty.

Zawartość składników czynnych w 1 kapsułce w 2 kapsułkach w 3 kapsułkach
Standaryzowany ekstrakt z nasion guarany (Paullinin Cupana H.B.K.)
zaw. 12 % kofeiny
150 mb
18 mg
300 mg
36 mg
450 mg
54 mg
Standaryzowany ekstrakt z ziaren kakaowca właściwego (Theobroma cacao L.)
zaw. 6 % Theobromine
100 mg
6 mg
200 mg
12 mg
300 mg
18 mg
Standaryzowany ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego Yerba mate (Ilex paraquariensis)
zaw. 2 % kofeiny
100 mg
2 mg
200 mg
4 mg
300 mg
6 mg
Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica (L.) Urb) 100 mg 200 mg 300 mg
Standaryzowany ekstrakt z liści zielonej herbaty (camellia sinensis O.Ktze.)
zaw. 98 % teaniny
50 mg
49 mg
100 mg
98 mg
150 mg
147 mg
Ekstrakt z Nasion Guarany 12% kofeiny

Guarana jest nazywana energetyzującą rośliną, a to za sprawą wysokiej zawartości kofeiny. W ziarnach kawy stężenie kofeiny wynosi 1-2,5%, podczas gdy w Guaranie 4-8%.W procesie ekstrakcji osiągnęliśmy stężenie kofeiny aż 12%, co sprawia że pobudzenie poczujesz niemal natychmiast z efektem kilkukrotnie lepszym niż po wypiciu filiżanki mocnej kawy. Substancja ta nie tylko pobudza organizm, ale również zwiększa ciśnienie krwi, poprawia krążenie i wzmaga aktywność zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Ekstrakt z ziaren kakaowca właściwego – 6% teobrominy

Od dawna wiadomo, że czekolada ma właściwości energetyzujące i relaksujące. Dzieje się tak za sprawą teobrominy, substancji w ziarnach kakaowca która pobudza czynność serca, rozszerza naczynia krwionośne i poprawia przepływ krwi przez mózg. Ma również delikatne właściwości diuretyczne i reguluje ciśnienie krwi. Doskonale uzupełnia i równoważy działanie kofeiny.

Ekstrakt z liści Yerba Mate – 2% kofeiny

Yerba Mate to robiący w ostatnich latach prawdziwą furorę zamiennik dla kawy. Wysoka zawartość kofeiny, właściwości antyoksydacyjne i długotrwałe pobudzenie to tylko kilka zalet wyciągu z tego krzewu. Oczywiście nie mogło go zabraknąć w naszym suplemencie. Ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego zawiera aż 2% kofeiny, przeciwutleniacze oraz witaminy i minerały wspierające działanie układu nerwowego. Yerba Mate zapewnia stopniowe i długo utrzymujące się pozytywne pobudzenie.

Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej (GOTU KOLA)

Tajemny składnik wykorzystywany w medycynie naturalnej. Wąkrota azjatycka jest rośliną uprawianą przede wszystkim na terenie Azji, a ekstrakt pozyskiwany z jej liści ma działanie przede wszystkim regenerujące i usprawniające pracę układu krwionośnego. Zmniejsza stany zapalne, regeneruje skórę, wzmacnia naczynia krwionośne. Jest także wykorzystywany do łagodzenia objawów depresji, poprawy nastroju, zmniejsza uczucie napięcia i stresu. Gotu Kola daje niesamowitą koncentrację i możliwość skupienia się na pracy, nauce bądź treningu.

Ekstrakt z liści zielonej herbaty – 98% teaniny

Zielona herbata jest powszechnie używana jako sposób na wyciszenie i uspokojenie organizmu. Zawarta w niej teanina jest związkiem psychoaktywnym, zwiększającym intensywność fal alfa w mózgu, co poprawia wydajność pracy i skuteczność nauki oraz zapobiega odczuciu niepokoju i nerwowości po kofeinie. Liście zielonej herbaty zawierają antyoksydanty zapobiegające powstawaniu wolnych rodników.

Zmęczony ? Weź COCAO i obudź w sobie kreatywność !

Wybierz najlepszy zestaw

COCAO - Suplement diety w formie kapsułek - MOTYWACJA, KONCENTRACJA, PAMIĘĆ
COCAO stymuluje pracę organizmu, poprawia procesy myślowe, zwiększa koncentrację i stabilizuje nastrój, dzięki czemu zapewnia lepsze wyniki w nauce, pracy i podczas treningów sportowych, wymagających skupienia.
90 kapsułek // 30 porcji
PLN79/opak.

KUP TERAZ
180 kapsułek // 60 porcji
PLN148/2 opak.

oszczędzasz 10 pln !

KUP TERAZ
270 kapsułek // 90 porcji
PLN207/3 opak.

oszczędzasz 30 pln !

KUP TERAZ