O nas

Witaj w Brushme!

Marka Brushme została stworzona przez zespół osób, które przez lata jako konsumenci testowali setki, jak nie tysiące kosmetyków i produktów poprawiających stan skóry.

Tworząc Brushme, chcieliśmy dostarczyć naszym konsumentom najbardziej innowacyjne, unikalne i przede wszystkim działające produkty, dzięki którym w prosty sposób będą oni mogli oczyścić swoją skórę i przywrócić jej naturalne piękno.

Szczotka Soniczna Brushme została zaprojektowana tak, by w sposób bezpieczny i naturalny wpływać pozytywnie na stan skóry. Posiada delikatne wypustki, które przenoszą na skórę pulsacje soniczne, przez co masażer oczyszcza, odświeża oraz wygładza delikatne nierówności i zmarszczki. Zalecamy używać masażera dwa razy dziennie. Twarz już po jednym umyciu wygląda bardziej promiennie i świeżo. Druga strona urządzenia służy do wklepywania kremu oraz masowaniu miejsc, w których tworzą się zmarszczki czy łuszczenia.

Nasz produkt idealnie nada się na kurację, przy użyciu Twojego ulubionego serum, czy kremu sprawiając, że znacznie lepiej będą się one wchłaniać i przez to potęgować efekt.

Zrealizowaliśmy już setki zamówień, dlatego wiemy czego potrzebujesz i jak o to zadbać.

Dzięki Brushme, możesz w prosty sposób stworzyć prawdziwe SPA w domowym zaciszu…